Vežame į Švediją


Krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713
Lietuva - Švedija

Mes esame krovinių gabenimo kompanija, siūlanti transportavimo paslaugas įvairiomis kryptimis. Laikomės nuostatos, kad svarbus yra kiekvienas klientas, todėl rūpinamės, kad  krovinys būtų pristatomas pakankamai greitai ir sklandžiai. Krovinius vežame į Švediją bei kitas šalis, šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti ne tik įmonės, bet taip pat ir fiziniai asmenys. Rūpinamės, kad kiekvienam klientui būtų pasiūlytas optimalus sprendimas, todėl per savo gyvavimo metus jau spėjome pelnyti klientų pasitikėjimą.

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas

Vežame į Švediją ne tik pilnus, bet ir dalinius krovinius, todėl tai yra puiki galimybė pergabenti įvairias prekes ar medžiagas. Mūsų paslaugomis turi galimybę pasinaudoti ne vien tik juridiniai, bet taip pat ir fiziniai asmenys, tad, jei prireiktų pasinaudoti transportavimo paslaugomis, tiesiog kreipkitės į mus. Pilni kroviniai įprastai užima visą transporto priemonę ir gali siekti 24 tonas, o daliniai kroviniai būna nuo paletės iki 15 ar net daugiau. Daliniai kroviniai gali būti gabenami „nuo durų iki durų“ arba iki užsakovo pasirinkto terminalo, o surenkami iš skirtingų tiekėjų skirtingais adresais.

Siūlomi reguliarūs reisai

Kroviniai vežami reguliariais reisais kiekvieną savaitę, todėl klientams netenka pernelyg ilgai laukti. Krovinius vežame į Švediją penktadieniais (kiekvieną penktadienį taip pat siūlome krovinių gabenimą į Norvegiją bei Angliją), o prireikus pervežimo paslaugos gali būti teikiamos ir antradieniais. Taip pat renkame ir atgalinius krovinius, galime organizuoti papildomus reisus bei vykdyti individualius užsakymus.

Didelis dėmesys saugumui ir kokybei

Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad kroviniai numatytą šalį pasiektų saugiai, todėl tam yra skiriamas ypatingai didelis dėmesys. Nesvarbu, koks krovinys yra gabenamas – pilnas ar dalinis, prieš gabenant kroviniai yra kruopščiai skaičiuojami ir saugiai sustatomi transporto priemonėse. Didelio svorio krovinių pakrovimui yra naudojama tam skirta technika – krautuvai, kranai, ir t.t.

Mes ne tik vežame į Švediją krovinius, bet taip pat galime pasiūlyti ir muitinės tarpininkavimo  paslaugas, tad prireikus susisiekite su mumis – tikrai galėsime pasiūlyti patį tinkamiausią sprendimą.