Vežame į Norvegiją


Dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Mes esame UAB „Kigis“, teikianti aukštos kokybės krovinių pervežimo paslaugas. Krovinius vežame į Norvegiją bei į kitas šalis, mūsų pagrindinės transportavimo kryptys yra šios: Lietuva-Norvegija, Norvegija-Švedija-Lietuva, Lietuva-Anglija-Lietuva, ir t.t. Per įmonės gyvavimo laikotarpį jau spėjome įgyti klientų pasitikėjimą, todėl dėl teikiamų paslaugų neretai kreipiamasi ir per draugų ar kolegų rekomendacijas.

Saugus krovinių pervežimas

Visada siekiame, kad gabenamas krovinys saugiai pasiektų numatytą šalį, todėl mes rūpinamės, kad viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau. Krovinių saugumas mums yra pats svarbiausias, todėl dedame dideles pastangas, kad jums netektų nusivilti.  Gali būti gabenami skirtingų matmenų kroviniai – mes pasirūpinsime, kad numatytą šalį jie pasiektų sklandžiai.

Laiku pristatomi kroviniai

Krovinius vežame į Norvegiją penktadieniais, tačiau prireikus kroviniai taip pat gali būti gabenami ir antradieniais. Jei jums bus reikalingas krovinio gabenimas iš Norvegijos į Lietuvą, galite būti užtikrinti, kad viskas vyks dar greičiau, nes kroviniai šia kryptimi yra gabenami kiekvieną dieną. Mes rūpinamės, kad krovinys būtų pristatytas sutartu laiku, todėl visada laikomės numatyto plano.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

Nors kartais ryžtamasi krovinius gabenti savarankiškai, tačiau neįvertinama tai, kad Lietuvą ir Norvegiją skiria net 2200 kilometrų. Savarankiškai gabenti dalinį krovinį dažniausiai tiesiog neapsimoka, todėl palanku kreiptis į šias paslaugas teikiančią kompaniją. Mes esme sukaupę didelę krovinių gabenimo patirtį, todėl galime užtikrinti, kad bus pateisinami kiekvieno kliento lūkesčiai. Užtikriname, kad krovinio gabenimas jums nekainuos pernelyg brangiai, tad tuomet, jei jums bus reikalinga ši paslauga, tiesiog kreipkitės į mus. Mūsų įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys krovinių pervežimo, sandėliavimo bei dokumentų tvarkymo specialistai, todėl nusivilti tikrai neteks.

Siūlome ir muitinės tarpininkavimo paslaugas

Mes ne tik vežame į Norvegiją numatytus krovinius, bet taip pat galime pasiūlyti muitinės tarpininkavimo paslaugas. Muitinės dokumentų tvarkymas tam tikrais atvejais gali tapti tikru galvos skausmu, tad mes pasirūpinsime, kad viskas vyktų gerokai sklandžiau. Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite mūsų internetinėje svetainėse nurodytais kontaktais, ir mes pasistengsime atsakyti į visus jums kylančius klausimus.