Vežame į Daniją


Krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Lietuvą nuo Danijos skiria kiek daugiau nei 900 kilometrų, todėl savarankiškas krovinių
gabenimas neretai yra pernelyg keblus. Įprastai yra siekiama, kad krovinių gabenimas būtų atliekamas greitai, saugiai ir pigiai, todėl dažniausiai kreipiamasi į krovinių gabenimo paslaugas teikiančias bendroves. Mes vežame į Daniją dalinius ir pilnus krovinius: kroviniai Lietuvos teritorijoje yra surenkami visomis darbo dienomis. Taip pat galime pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas į Norvegiją, Švediją Angliją bei į kitas Europos šalis. Krovinių pristatymo terminai su kiekvienu klientu yra derinami individualiai, tačiau visuomet galima tikėtis greito ir sklandaus
krovinių pristatymo.

Dėmesys teikiamų paslaugų profesionalumui

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ne mažesnę nei 10 - 15 metų darbo patirtį, todėl galima būti užtikrintiems, kad kroviniai bus pristatomi be jokių nesklandumų. Esant poreikiui klientams yra teikiamos profesionalios konsultacijos ekspedijavimo, transporto parinkimo bei kitais krovinių gabenimo klausimais. Rūpinamės, kad būtų pateisinami kiekvieno kliento poreikiai, todėl teikiamų paslaugų kokybe nusivilti tikrai neteks. Vežame į Daniją krovinius naudodami ne senesnes nei penkerių metų transporto priemones, vilkikus – tai leidžia išvengti įvairių netikėtumų, kurie turi įtakos krovinių saugumui ar pristatymo terminui. Per įmonės gyvavimo metus mums pavyko užsitarnauti klientų pasitikėjimą – palankūs įvertinimai bei atsiliepimai ragina nesustoti ir veržtis į priekį.

Krovinių parvežimas į Lietuvą

Galime pasiūlyti ne tik krovinių pristatymą į Daniją, bet ir jų atvežimą į Lietuvą. Danijoje kroviniai yra surenkami visomis darbo dienomis, ir pristatomi numatytu laiku – krovinių parvežimo terminai su kiekvienu klientu yra derinami individualiai. Taip pat teikiame krovinių
gabenimo paslaugas į kitas Europos šalis.

Susisiekite su mumis

Rūpinamės, kad krovinių pristatymo kaina būtų kiek įmanoma mažesnė, todėl prireikus krovinių gabenimo paslaugų tiesiog susisiekite su mumis. Vežame į Daniją įvairaus dydžio ir svorio krovinius, siūlome ne tik krovinių pristatymą, bet taip pat ir kitas logistikos paslaugas: muitinės dokumentų tvarkymą, atstovavimą ūkio subjektams ir t.t. Jei ieškote krovinių ekspedijavimo partnerio ilgalaikiam bendradarbiavimui, susisiekite svetainėje pateiktais kontaktais – mes jums pateiksime patį geriausią pasiūlymą.