Vežame į Angliją


Krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Krovinių transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Krovinių pervežimas į Angliją

Lietuvą nuo Anglijos skiria kiek daugiau nei 2200 kilometrų, todėl gabenant krovinį šiuo maršrutu tenka įveikti tikrai nemažą kelią. Krovinių gabenimas iš Lietuvos į Angliją strategiškai yra vienas svarbiausių: Anglija jau daugybę metų yra reikšminga Lietuvos partnerė. Anglijoje gyvenančių Lietuvių skaičius yra tikrai įspūdingas – vien Londone gyvena maždaug 40 000 mūsų tautiečių, o visoje Jungtinėje Karalystėje lietuvių skaičius siekia apie 100 000. Krovinių gabenimas Lietuva - Anglija maršrutu yra vienas populiariausių, todėl mes stengiamės pateikti klientams kiek įmanoma patrauklesnius pasiūlymus. Vežame į Angliją kiekvieną savaitę, todėl galite būti užtikrinti, kad pristatymas ilgai netruks.

Kokius krovinius vežame į Angliją?

Galime pasiūlyti pilnų krovinių gabenimą. Tai – įvairios statybinės prekės, langai, fasadai, metalo dirbiniai, baldai, ir t.t. Siūlome ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas: surenkame kelių ar keliolikos klientų dalinius krovinius, sujungiame šiuos užsakymus, ir juos gabename vienoje puspriekabėje. Rinktiniai kroviniai yra surenkami iš skirtingų tiekėjų ir gabename į nurodytą vietą. Šie kroviniai gali būti pristatomi skirtingais adresais, o jų svoris dažniausiai svyruoja nuo 50 iki 10 000 kg.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

Esame nuolatos auganti ir plečianti savo veiklą kompanija. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ne mažesnę nei dešimties metų patirtį krovinių gabenimo srityje, todėl tai užtikrina sklandų užsakymų atlikimą. Vežame į Angliją krovinius 13,6 m tentais, didžiakūbėmis (120 kubinių metrų) mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis. Mūsų veikla yra apdrausta CMR draudimu,  o transporto priemonės yra ne senesnės nei penkerių metų. Visa tai garantuoja, kad kroviniai bus pristatomi saugiai ir numatytu laiku.

Kreipkitės dėl jus dominančių paslaugų

Siūlome krovinių gabenimą ne tik į Angliją, bet ir kitomis kryptimis: kroviniai yra pristatomi visoje Europoje. Profesionalus požiūris į teikiamas paslaugas ir kruopščiai atliekamas darbas visuomet leidžia tikėtis paties geriausio rezultato, tad jei prireiktų pasinaudoti krovinių gabenimo paslaugomis, susisiekite su mumis – pasistengsime pasiūlyti pačią geriausią kainą ir terminus.