TARPTAUTINIAI KROVINIŲ PERVEŽIMAI


Tarptautinis krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Krovinių transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Tarptautinis krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Krovinių pervežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Tarptautinis krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Tarptautiniai krovinių pervežimai į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Krovinių transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Tarptautiniai krovinių pervežimai į Airiją, iš Airijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Krovinių transportas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Tarptautiniai krovinių pervežimai į Suomiją, iš Suomijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Suomiją vykdomas per Lietuvos, Latvijos, Estijos valstybių teritorijas.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Suomijos miestus ir jų regionus: Helsinkis (Helsinki), Turku, Tamperė (Tampere), Lahti, Kouvola, Oulu, Mikelis (Mikkeli), Kotka, Hemenlina (Hämeenlinna), Lapenranta (Lappeenranta), Pori, Kuopijas (Kuopio), Jakobstad, Rovaniemis (Rovaniemi) .

Tarptautiniai krovinių pervežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Dažnai yra ieškomos tokios transporto paslaugų įmonės, kurių siūlomi tarptautiniai pervežimai galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius. Rinktis tikrai yra iš ko, nes tarptautinių pervežimų įmonės Lietuvoje gausėja.

Visada galite įvertinti  svarbiausius Jums kriterijus, ir taip lengvai atrasti tinkamiausią transporto kompaniją, kuri pasiūlys jums geriausias krovinių transporto paslaugas. Į  ką svarbiausia atkreipi dėmesį, kad būtų pasirinkta tinkamiausia logistikos įmonė?

TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMŲ KAINA

Konkretaus pervežimo kainą nesunkiai galite gauti nusiuntę mums užklausą interneto svetainėje nurodytu el. paštu arba galite skambinti nurodytu telefono numeriu ir, kaip įmanoma operatyviau, bus paskaičiuota krovinio pervežimo kaina, bei nurodyti pristatymo terminai ir atsakyti kiti aktualūs klausimai.

Kiekvienas atvejis yra išskirtinis. Tikslią krovinio perveržimo kainą mūsų įmonėje galite sužinoti tiesiog susisiekę su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Tarptautiniai pervežimai - SVARBIAUSIA  PASLAUGŲ KOKYBĖ

Visada yra svarbu tai, kad teikiamų pervežimo paslaugų kokybė būtų nepriekaištinga, tad galima pasidomėti, kokių įmonių teikiamos  tarptautinių krovinių gabenimo paslaugos yra vertinamos palankiausiai. Turbūt nereikia net sakyti, kad rinktis tikrai bus iš ko, todėl ieškokite atsiliepimų bei rekomendacijų. Tam tikrais atvejais tinkamiausias bendroves gali rekomenduoti draugai ar giminaičiai, tačiau tada, jei negautumėte vertingų patarimų, galėsite tiesiog pasidomėti, ką rekomenduoja interneto vartotojai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad maža kaina ne visada užtikrina kokybę ir sutaupyti pinigai neatsveria patirtos nuoskaudos ir nuostolių. Mūsų įmonė palankiai vertinama klientų. Mes suprantame kaip svarbu, kad krovinių pervežimas į užsienio valstybes būtų atliktas laiku ir be priekaištų.

TARPTAUTINIŲ PERVEŽIMŲ TRUKMĖ

Gana dažnais atvejais svarbiu kriterijumi tampa tai, kiek trunka tarptautiniai pervežimai. Jei norite, kad šis darbas būtų atliekamas kuo greičiau, tokiu atveju galite pasidomėti, kaip greitai krovinių pervežimas atliekamas  vienoje  ar kitoje bendrovėje. Pasirinkimo galimybės bus iš tiesų nemažos, tad tikrai visais atvejais galėsite atrasti pačius palankiausius pasirinkimus.

TARPTAUTINIŲ KROVINIŲ TRANSPORTAVIMO TRUKMĖ

Žinoma, ieškodami tinkamiausios bendrovės pasidomėkite ir tuo, į kokias šalis yra siūlomi pervežimai. Kai kurios bendrovės gali pasiūlyti tikrai labai platų maršrutų spektrą, taigi, įvertinkite, ar pervežimai yra vykdomi jums reikalingu maršrutu. Galite būti užtikrinti, kad šios informacijos paieškai jums nereiks paskirti pernelyg daug brangaus laiko, ir greitai galėsite susitarti dėl šios paslaugos teikimo.

Palanku yra tai, kad visą svarbiausią informaciją, susijusią su krovinių pervežimu, galite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje, taigi, tam jums tikrai neteks paskirti pernelyg daug brangaus laiko.