Rinktinių krovinių pervežimas


Rinktiniai kroviniai į Angliją
Rinktinių krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Rinktinių krovinių transportavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių vežimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Rintinių krovinių gabenimas į Angliją vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Rinktiniai kroviniai į Norvegiją
Rinktinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Rinktinių krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Rinktinių krovinių gabenimas į Norvegiją vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Rinktiniai kroviniai į Švediją
Rinktinių krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Rinktinių krovinių gabenimas į Švediją vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Rinktiniai kroviniai į Daniją
Rinktinių krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Rinktinių krovinių gabenimas į Daniją vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Rinktiniai kroviniai į Airiją
Rinktinių krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Rinktinių krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Kas yra rinktiniai kroviniai?

Rinktiniai kroviniai – iš įvairių tiekėjų surinkti smulkūs kroviniai, kurie viena transporto priemone gabenami į numatytą vietą. Toks sujungtų krovinių gabenimas dar gali būti įvardijamas konsolidacija. Keleto skirtingų tiekėjų kroviniai surenkami ir pristatomi dažniausiai vienam gavėjui, tačiau dažnai būna ir perskirstomi keliems adresatams. Rinktinių krovinių gabenimas vežėjams atneša daugiau pelno, tačiau tai sudėtingesnė veikla nei pilnų krovinių vežimas, todėl ne visos įmonės teikia šias paslaugas.

Rinktinių krovinių gabenimas

Rinktinių krovinių pervežimas reikalauja daugiau įmonės ir vairuotojų-ekspeditorių atsakomybės, atidumo, kruopštumo. Visą krovinį reikia surinkti keliaujant tam tikru maršrutu, paimant krovinius būtina juos tinkamai sudėti ir pritvirtinti, atsižvelgiant į svorį, išmatavimus, apgalvoti kitų krovinių paėmimą ir sudėjimą. Toks krovinys gali būti pristatytas vienam ar keliems gavėjams, kai tarpinėje stotelėje logistikos sandėlyje dar perskirstomas ir nukreipiamas kitomis kryptimis.

Rinktinių krovinių gabaritai

Rinktiniai (smulkūs) kroviniai būna nedideli, jų svoris gali svyruoti nuo 50 kg iki beveik 2000 kg vienam pakrovimo metrui. Galima susidaryti įspūdį, jog tokius siuntinius gabenti dar lengviau, tačiau išties tai nelengva užduotis, nes kroviniai gali būti visiškai skirtingi ir jiems reikalingos nevienodos sąlygos ar paruošimas. Jei vežami maisto produktai, renkant krovinį svarbu atsižvelgti į rekomenduojamas jų laikymo sąlygas, jei vežami dūžtantys daiktai jiems būtinas tvirtas supakavimas. Pilnų krovinių pervežimas yra žymiai paprastesnis.

Rinktinių krovinių pervežimo kaina

Pervežimas dažniausiai yra daugiau nei tik krovinio transportavimas iki pasirinktos vietos. Į šią paslaugą taip pat įeina krovinio surinkimas, įvertinimas, suskaičiavimas, rūšiavimas, ir, jei reikia, perkrovimas, sandėliavimas bei tolesnis siuntų paskirstymas gavėjams. Jei iškrovimo taškai yra netoliese, tuomet perskirstymo dažniausiai neprireikia. Kadangi rinktiniai kroviniai gali būti įvairių rūšių, jų paruošimui transportuoti reikalingos specialios medžiagos. Gali būti naudojama burbulinė plėvelė, sukietinti kartono kampai, kartais itin trapiam ar galinčiam nukentėti kroviniui reikalingos faneruotos plokštės, įvairių dydžių medinės dėžės ir paletės.

Rinktinių krovinių pervežimo tvarka

Esant skirtingam krovinių kiekiui viename transporte, atitinkamai  jiems turi būti paruošti reikalingi dokumentai: CMR važtaraščiai ir sąskaitos-faktūros. Kadangi vežant tokius krovinius labai svarbus saugumas, todėl visi mūsų vairuotojai, transporto priemonės ir pervežami kroviniai yra apdrausti, taip išvengiama daug įvairių nesklandumų, kurie gali kilti keliaujant tarptautiniais reisais.

Muitinė ir kita

Pervežant rinktinius krovinius pailgėja ir visos vykdomos muitinės procedūros, sugaištama daugiau laiko. Dėl to mūsų kroviniai gali būti perskirstomi ir rūšiuojami terminaluose, jog gavėjus jie pasiektų, kiek įmanoma anksčiau. Vežant rinktinius krovinius labai svarbu nepersistengti ir neperkrauti transporto priemonės, nors nuo to priklausytų didesnis pelnas, tačiau taip daug lengviau pažeisti krovinius.
Mums svarbu, jog kroviniai gavėją pasiektų pirminės, nė kiek nepakitusios būklės. Dėl to veždami krovinius vairuotojai atsakingai įvertina sezoniškumo ir kelių būklės aspektus, pagal kuriuos pasirenka optimalų, tinkamą greitį.

Susisiekite su UAB „Kigis“ ir gaukite daugiau informacijos

Rinktinių krovinių pervežimas į Skandinavijos šalis ir Angliją patogus ir greitas būdas gabenti smulkius ar didesnius, atidesnės priežiūros reikalaujančius krovinius. Mūsų užsakovų kroviniai pervežami kelių transportu iš vieno taško į kitą, sustojant tarpiniuose suplanuotose sustojimuose, kas ypač aktualu gabenant rinktinius krovinius. Toks transportavimo būdas suteikia galimybę laisvai planuoti savo maršrutą, esant reikalui, jį optimaliai keisti, papildyti. Dažnai kelių transportas pasitelkiamas kaip papildomas transportavimas, po krovinio gabenimo oro ar jūrų keliu, nes tik pervežant prekes keliais galima pristatyti krovinį nuo durų iki durų. Gabenant kelių transportu galima stebėti krovinį realiu laiku, todėl dar tik važiuojant kroviniui iki gavėjo, jam iš anksto pranešama, jog būtų galima pasiruošti iškrovimui ir sandėliavimui. Jūsų patogumui vežame krovinius į Skandinaviją ir Angliją Jums patogiu metu ir bene geriausiomis sąlygomis.