PILNŲ (FTL) KROVINIŲ PERVEŽIMAI


  • Nuolatiniai reisai Lietuva -> Norvegija, Švedija, Anglija, Škotija 13,6m tentais, didžiakūbėmis 120m3 mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis.
  • Nuolatiniai atgaliniai reisai Norvegija, Švedija, Anglija, Škotija -> Lietuva 13,6m tentais, didžiakūbėmis 120m3 mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis.
  • Klientui pageidaujant vežame visomis jo pageidaujamomis kryptimis.
  • Konsultuojame ekspedijavimo, transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.

Pilnų Krovinių pervežimo maršrutai

Pilnų krovinių pervežimai į Angliją
Pilnų krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Pilnų krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų krovinių pervežimai į Norvegiją
Pilnų krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Peržimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų krovinių pervežimai į Švediją
Pilnų krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Pilnų krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų krovinių pervežimai į Daniją
Pilnų krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Transportavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų krovinių pervežimai į Airiją
Pilnų krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Pilnų krovinių pervežimo paslaugos

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – tarptautinis krovinių pervežimas sausumos transportu, tačiau klientams teikiame ir kitas logistikos paslaugas: sandėliavimo, muitinės tarpininkavimo, muitinės dokumentacijos pildymo, kurios dažnai neatsiejamos nuo gabenimo veiklos. Mūsų darbuotojai gali konsultuoti ekspedijavimo, transporto parinkimo klausimais. Krovinių pervežimo į Norvegiją paslaugos apima įvairių prekių, tiek dalinių, tiek pilnų krovinių tarptautinį pervežimą. Nuolatinę veiklą vykdome ir aktyviai dirbame su krovinių pervežimu ir gabenimu į/iš Norvegijos, Švedijos ir Anglijos, tačiau taip pat dirbame ir su kitomis rinkomis: Švedija, Anglija, o pagal kliento pageidavimus, vykstame ir į kitas šalis.

Kaip mes vežame krovinius?

Mūsų įmonė bendradarbiauja su didelėmis ar smulkaus ir vidutinio verslo įmonėmis, individualiais žmonių užsakymais. Nors Norvegija nėra ES šalis, tačiau su šia šalimi, kaip ir su Islandija bei Lichtenšteinu, ES yra sudariusi dvipusę Europos ekonominę erdvę, todėl su šiomis valstybėmis prekybiniai ryšiai vystomi taip pat aktyviai. Į Norvegiją iš Lietuvos eksportuojamos įvairios, platų asortimentą apimančios, prekės: maisto, farmacijos, chemijos produktai, mediena, medžio anglys ir stalių, dailidžių gaminiai iš medienos, dirbiniai iš metalo (plieno, geležies), megzti, nerti drabužiai ar namų dekoro elementai, baldai ir jų dalys (patalynės reikmenys, čiužiniai, jų karkasai), įvairūs taurieji metalai, brangakmeniai. Didelė krovinių pervežimo paslaugų paklausa lemia naujų įmonių susikūrimą.

Tarptautinis pilnų krovinių pervežimas

Vykdome tarptautinius pervežimus sausumos keliais. Į Norvegiją vykstame kiekvieną penktadienį, esant poreikiui, važiuojame ir antradieniais. Iš Norvegijos važiuojame visą savaitę, todėl teikiame operatyvias paslaugas. Pakeliui užsukame ir sustojame Švedijoje. Krovinį paimame iš sutartos vietos ir pristatome nurodytu adresu. Gabename įvairius krovinius, tiek dalinius, tiek pilnus: krovinys gali būti smulkus ar didelių gabaritų. Pervežimus vykdome įvairiu, skirtingiems kroviniams pritaikytu autotrasportu: tentais, puspriekabėmis, didžiakūbėmis, refrižeratoriais, auto traukiniais. Transporto priemonės prieš ir po kiekvienos kelionės apžiūrimos, sutaisomi rasti gedimai, kurių pasitaiko gana retai, kadangi naudojame ne senesnį nei penkių metų autotrasportą. Dėl to tikimybė sugesti kelyje visiškai nedidelė, kas sąlygoja pristatymą laiku, be kliūčių dėl mūsų kaltės.

„Kigis“ UAB – patikimas partneris

Pervežimo paslaugos apima tam tikrų įmonių prekių ar produktų, krovinių gabenimą, buitinių daiktų perkraustymą. Visa vykdoma veikla ir kroviniai apdrausti CMR draudimu, todėl mums be nerimo galima patikėti svarbius krovinius. Kadangi pervežimus vykdome sausumos keliais, krovinius galime pristatyti prie pat pageidaujamo pastato, ko neužtikrina gabenimas geležinkeliu ar jūra.


Pilnų krovinių pervežimo į Norvegiją, Daniją, Angliją ir Švediją  paslaugos naudingos tiek įmonių, tiek individualių žmonių poreikiams įgyvendinti. Tinkamai pritaikytu mūsų transportu patogu gabenti įvairias prekes, produktus, įprastus ar nestandartinių formų, svorio daiktus, todėl tai puikus sprendimas vystantiems tarptautinį verslą ar ketinantiems persikraustyti gyventi į kitą šalį.

Susisiekite