Lietuva - Švedija


Krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Tarptautinis dalinių ir pilnų krovinių pervežimas maršrutu Lietuva-Švedija – norint pervežti prekes, medžiagas, inventorių ar kitus objektus iš vienos šalies į kitą galite sutaupyti laiko ir energijos pasinaudokite krovinių pervežimo paslaugomis, kurias kokybiškai ir laiku atlikti gali "Kigis" UAB.

Krovinių transportavimas yra itin aktualus tiek verslo įmonėms, tiek individualiems klientams.

UAB „Kigis“ kiekvienam užsakovui padeda priimti optimaliausius logistikos sprendimus, kurie garantuos jog sklandus ir kokybiškas krovinių pervežimas Jūsų pasirinktu maršrutu Lietuva - Švedija bus atliktas be priekaištų.

Mūsų įmonė nuolat plečia savo maršrutų geografinį tinklą, tad kroviniai transportuojami ne tik iš Lietuvos Švediją ir atga;, bet taip pat ir į Angliją, Daniją arba Švedijos kaimynę - Norvegiją.

Atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, mūsų logistikos specialistų komanda gali pergabenti krovinius ir į kitas šalis.

Maršrutu Lietuva-Švedija kroviniai pervežami kiekvieną savaitę. Siūlome reguliarius krovinių transportavimo reisus iš Lietuvos į Švediją, Norvegiją bei Angliją penktadieniais (esant poreikiui, pervežimai gali būti vykdomi ir antradieniais). Taip pat renkame atgalinius krovinius iš Švedijos į Lietuvą. Papildomi reisai organizuojami pagal individualius užsakymus.

lietuva švedija

MARŠRUTU LIETUVA - ŠVEDIJA PERVEŽAMI KROVINIAI:

  • Pilni kroviniai – vienam užsakovo kroviniui tenka visa transporto priemonė. Užsakymas keliauja tiesiai į numatytą vietą. Įprastas tokio krovinio svoris yra iki 24 tonų.
  • Daliniai kroviniai – tai skirtingi individualaus kliento arba kelių užsakovų kroviniai, gabenami kartu vienoje puspriekabėje. Mūsų transporto priemonės gali talpinti nuo 3 iki 15 krovinių. Jei jie yra smulkūs – nuo 30 iki 50. Daliniai kroviniai transportuojami „nuo durų iki durų“ arba iki užsakovo pasirinkto terminalo.
  • Rinktiniai kroviniai – vienoje transporto priemonėje gabenami iš skirtingų tiekėjų surinkti kroviniai, pristatomi pagal užsakovo reikalavimus, keliais adresais.

Pilnus, dalinius bei rinktinius krovinius gabename tentinėmis, kietašonėmis puspriekabėmis, specialiomis didžiakūbėmis mašinomis. Kiekvienam pervežimui taikomi griežti kokybės standartai. Ilgametę patirtį sukaupęs UAB „Kigis“ logistikos specialistų kolektyvas teikia profesionalias konsultacijas ekspedijavimo, transporto parinkimo, optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais, siūlo efektyvius pervežimų sprendimų variantus, tekinančius individualius kiekvieno kliento poreikius.

DĖMESYS – SAUGUMUI IR KOKYBEI

Nors krovinių transportavimas iš Lietuvos į Skandinavijos šalis yra vienas pagrindinių logistikos paslaugas įgyvendinančios UAB „Kigis“ tikslų, tačiau tiek keliaujant į Švediją, tiek į Norvegiją, Angliją ar kitas valstybes, išskirtinis dėmesys skiriamas maksimalaus saugumo ir aukštos paslaugų kokybės užtikrinimui.

Nepriklausomai nuo to, koks krovinys yra gabenamas – pilnas, dalinis ar rinktinis – visi kroviniai prieš transportavimą yra kruopščiai suskaičiuojami, pasveriami, jungiami su kitų klientų kroviniais arba paskirstomi į atskiras transporto priemones. Norint pakrauti didelio svorio krovinius, naudojama speciali technika: krautuvai, kranai, platformos ir kt. Krovinio saugumą transportavimo metu užtikrina CRM draudimas.

Jūsų patogumui, vežant krovinius į užsienio šalis, galime pasiūlyti muitinės tarpininkų paslaugas. Tai muitinės dokumentų ruošimas, atstovavimas ūkio subjektams veterinarijos tarnybose. Mūsų įmonė konsultuoja visais muitinės procedūrų ir veiksmų, kuriems taikomos sankcijos, klausimais.

Mums svarbu, kad Jūsų kroviniai į numatytą vietą būtų vežami, vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais, todėl visi jie gabenami moderniomis transporto priemonėmis, tenkinančiomis nustatytus reikalavimus. UAB „Kigis“ autoparką sudaro naujos, pervežimui skirtos transporto priemonės – visi krovininiai automobiliai yra ne senesni nei 5 metai.