Lietuva - Norvegija


Krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

UAB „Kigis“ – tai logistikos kompanija, teikianti aukštos kokybės tarptautinio ir vietinio krovinių pervežimo paslaugas sausumos transportu. Pagrindinės vykdomų pervežimų maršrutų kryptys: Lietuva-Norvegija, Norvegija-Švedija-Lietuva, Lietuva-Anglija-Lietuva. Kryptimi Lietuva-Skandinavija krovinius vežame kiekvieną penktadienį. Esant poreikiui, krovinių pervežimas gali būti vykdomas ir antradieniais. Iš Norvegijos į Lietuvą kroviniai vežami kasdien.

Prekybiniai ryšiai tarp Europos Sąjungos šalių yra ekonomiškai naudinga niša. Nors Norvegija ir nėra ES šalis, Lietuva su šia šalimi yra sudariusi Europos ekonominės erdvės (EEE) susitarimą, užtikrinantį laisvą prekių bei paslaugų kapitalo judėjimą, tad prekybiniai ryšiai su Norvegija vystomi gan aktyviai.

Pilnų, dalinių ir rinktinių krovinių pervežimo maršrutu Lietuva-Norvegija paslaugą teikianti UAB „Kigis“ pasirūpins, kad Jūsų kroviniai kelionės metu būtų gabenami saugiai ir nurodytą vietą pasiektų laiku – taip, kaip buvo suplanuota.


norvegija lietuva

KROVINIŲ PERVEŽIMAS Į NORVEGIJĄ

Nors Lietuvą ir Norvegiją skiria 2200 kilometrų, tačiau naudojantis UAB „Kigis“ teikiamomis krovinių pervežimo paslaugomis, šis nuotolis nebeatrodys toks didelis. Mūsų nuolat augančioje bei savo veiklą plėtojančioje įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys, krovinių pervežimo, sandėliavimo bei dokumentų tvarkymo specialistai, pasirengę savo klientams pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir suteikti visą reikiamą informaciją sklandžios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.

Maršrutu Lietuva-Norvegija įvairios paskirties bei skirtingų matmenų kroviniai yra gabenami 13,6 metrų tentuose, didžiakūbėse mašinose bei kietašonėse puspriekabėse. Logistikos sprendimų įgyvendinimui pasitelkiami krovininiai automobiliai yra ne senesni nei 5 metai. Visa su pervežimais susijusi UAB „Kigis“ veikla yra apdrausta CMR draudimu. Aukšta paslaugų kokybė garantuoja krovinio saugumą ir pristatymą numatytu laiku tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje.

Sausumos keliais iš Lietuvos į Norvegiją gali būti gabenami pilni, daliniai arba rinktiniai kroviniai. Atsižvelgiant į krovinio ypatybes, parenkamas skirtingas transportas. Pervežant krovinius į Norvegiją, pirmiausia, jie yra surūšiuojami bei paruošiami transportavimui. Tuomet naudojantis specialia technika kroviniai yra pakraunami į parinktą transporto priemone ir pradedamas jų gabenimas. 

MUITINĖS TARPININKAVIMO IR SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS

Importuojant, eksportuojant ar gabent krovinius tranzitu tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse privalu pasirūpinti muitinės dokumentų sutvarkymu. Tai dar viena UAB „Kigis“ teikiamų paslaugų. Puikiai savo darbą išmanantys, profesionalūs muitinės dokumentų tvarkymo specialistai gali paruošti visus importo, eksporto ar tranzito muitinės dokumentus, užpildyti CMR važtaraščius ir TIR CARNET knygeles.

Siekiant užtikrinti maksimalų Jūsų krovinio saugumą bei pristatymą laiku į nurodytą vietą Norvegijoje, visose mūsų įmonės krovinius gabenančiose transporto priemonėse yra įrengtos palydovinės ryšio sistemos, kurios leidžia kontroliuoti krovinio buvimo vietą. Tiksliai žinant, kokiu laiku krovinys bus pristatytas į sutartą vietą, galima lengviau suplanuoti tolimesnę krovinio realizavimo eigą, apsvarstyti galimas sandėliavimo alternatyvas. Jūsų patogumui, galime pasiūlyti trumpalaikio arba ilgalaikio sandėliavimo paslaugas.