Lietuva - Danija


Krovinių gabenimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Krovinių transportavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

LIETUVA – DANIJA KROVINIŲ GABENIMAS

Kai tenka eksportuoti krovinius, gana dažnu klausimu tampa kaip tą padaryti pigiai ir greitai. Visuomet siekiama, kad krovinys saugiai pasiektų galutinį jo tašką, todėl svarbu pasirinkti patikimą bendrovę, kuri garantuotų krovinio saugumą kelionės metu. UAB „Kigis“ – tai nuolatos
auganti ir plečianti savo veiklą kompanija, kuri gali pasiūlyti dalinių krovinių gabenimą maršrutu Lietuva – Danija. Įmonėje dirbantys specialistai sukaupę didesnę nei 10 – 15 metų krovinių gabenimo patirtį, todėl galite būti užtikrinti, kad krovinys bus nuvežtas ne tik saugiai ir sklandžiai, bet ir pristatytas laiku.

SVARBIAUSIA KROVINIŲ PERVEŽIME – KLIENTŲ POREIKIAI

UAB „Kigis“ dirbantys specialistai visuomet siekia, kad būtų patenkinti kiekvieno kliento poreikiai, todėl rūpinamasi, kad krovinys būtu pristatytas laiku, sklandžiai ir saugiai. UAB „Kigis“ komanda siekia, kad kroviniai maršrutu Lietuva – Danija būtu gabenami pakankamai greitai, todėl
visuomet galima tikėtis, kad pasirties vietą pasieks numatytu laiku, kaip įmanoma greičiau. Susisiekę su šioje kompanijoje dirbančiais specialistais galėsite sužinoti, kiek laiko truktų krovinio gabenimas ir galite būti visiškai ramūs, kad bus laikomasi iš anksto numatyto termino.

DALINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS Į DANIJĄ

Daliniai kroviniai į Daniją yra surenkami visoje Lietuvos teritorijoje visomis darbo dienomis, todėl tai gerokai palengvina, supaprastina krovinio gabenimo eigą. Siūlomas platus paslaugų spektras UAB „Kigis“ neapsiriboja vien tik krovinių pervežimu iš Lietuvos į Daniją: siūloma rinktis ir dalinių krovinių gabenimą į Norvegiją, Švediją ar Angliją. Taip pat pervežami daliniai krovinių atgal į Lietuvą: jie yra surenkami visomis darbo dienomis, o pristatymo terminas yra derinamas individualiai. Prireikus yra teikiamos konsultacijos ekspedijavimo, transporto parinkimo bei optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais, todėl prireikus visada galima kreiptis būtent į UAB „Kigis“.

PALANKŪS KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Renkantis tinkamiausią krovinių pervežimo bendrovę maršrutu Lietuva – Danija visada siekiama pasirinkti patikimą kompaniją, todėl UAB „Kigis“ tikrai pateisins jūsų lūkesčius ir norus. Ši įmonė
yra sulaukusi labai palankių klientų įvertinimų, todėl toks pasirinkimas gali būti vienas iš geriausių. Jei jums kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais ir netrukus galėsite išsiaiškinti visas sąlygas, bei užsisakyti jus dominančias paslaugas.