Lietuva – Anglija

LIETUVA – ANGLIJA

Nuolat galvodami apie savo klientus, ieškome būdų, kaip pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, pristatyti krovinius per optimalų laiką už prieinamą kainą, plačiame geografinį krovinių pervežimo tinklą.


Lietuva-Anglija  ir Anglija-LietuvaLietuva-Anglija – tai strategiškai svarbus krovinių pervežimo maršrutas. Anglija yra itin reikšminga Lietuvos partnerė: abi šalys jau ilgus metus vysto sėkmingą abipusį bendradarbiavimą įvairiose srityse. Jungtinėje Karalystėje gyvena daug lietuvių, čia nuolat steigiami nauji verslo įmonių padaliniai, vykdomi statybų,  gamybos plėtros, komunikacijos bei kiti projektai, iš Lietuvos į Angliją ir atgal nuolat vyksta krovinių pervežimai. Kiti svarbūs krovinių pervežimo maršrutai


UAB „Kigis“ efektyvius logistikos ir krovinių ekspedijavimo sprendimus savo klientams siūlo nuo 2014-ųjų. Lig šiol pagrindinės tarptautinių pervežimų kryptys buvo Lietuva-Norvegija-Lietuva, Lietuva-Švedija-Lietuva. Šiais maršrutais kroviniai gabenami kiekvieną penktadienį, papildomi reisai gali būti vykdomi antradieniais. Maršrutu Norvegija-Lietuva važiuojame visomis savaitės dienomis, esant poreikiui, pakeliui renkami kroviniai iš Švedijos. 

Plečiant logistikos paslaugų žemėlapį, transporto krypčių arealą UAB „Kigis“ vilkikai pradėjo kursuoti maršrutu Lietuva-Anglija. Kruopštus darbas bei profesionalus požiūris leidžia priimti pačius optimaliausius krovininių gabenimo sprendimus, siekiant geriausiai patenkinti klientų poreikius ir sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje bei Europoje. 


 Krovinių gabenimas į Angliją

Kiekvieną savaitę transportuojame ir ruošiame krovinius pervežimui į Jungtinę Karalystę. Šia kryptimi gabenami įvairaus tipo kroviniai:

  • Pilni kroviniai– statybinės prekės, langai, fasadai, medienos ar metalo gaminiai, baldai ir daugelis kitų objektų. Galime transportuoti tiek mažų, tiek didelių gabaritų krovinius.
  • Daliniai kroviniai – surinkus kelis ar keliolika dalinių krovinių iš skirtingų klientų, užsakymas yra sujungiamas ir gabenamas vienoje puspriekabėje.
  • Rinktiniai kroviniai – iš skirtingų tiekėjų surenkami nedideli kroviniai yra gabenami į tiksliai nurodytą vietą arba gali būti išsiskirstyti keletui adresatų. Dažniausiai tokių krovinių svoris svyruoja nuo 50 iki 10000 kg.

Krovinių pervežimas sausumos keliais – tai greitas, saugus bei patogus transportavimo būdas. Kiekvienas krovinys, vežamas į Angliją, atsižvelgiant į individualius kiekvieno užsakovo poreikius, gali būti pristatomas „nuo durų iki durų“ arba į pasirinktą terminalą. Tarptautiniai pervežimai reikalauja atidaus planavimo bei tikslingo laiko apskaičiavimo. Gabenant rinktinius krovinius į Angliją, dažnai tenka vieną transporto priemonę pritaikyti skirtingų vežimo sąlygų reikalaujantiems produktams, medžiagoms, tačiau tikrų specialistų komanda, turinti daugiau nei 10 metų patirtį, geba išspręsti visas su krovinių pervežimu susijusias problemas ir visiškai patenkinti klientų lūkesčius. Norint sėkmingai pervežti krovinius kryptimi Lietuva-Anglija, didelis dėmesys yra skiriamas jų paruošimo procesui.


Kodėl mes?


Nepriklausomai nuo to ar gabenamas pilnas, dalinis ar rinktinis krovinys – visais atvejais siekiama aukščiausios paslaugų tiekimo kokybės. Krovinius gabename 13,6 m tentais, didžiakūbėmis 120 m3 mašinomis bei kietašonėmis puspriekabėmis. Visa UAB „Kigis“ su krovinių pervežimais susijusi veikla yra apdrausta CMR draudimu, kroviniai gabenami su ne senesnėmis nei 5 metų senumo mašinomis, todėl saugų pristatymą numatytu laiku garantuojame.