Krovinių pervežimas


Krovinių gabenimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Krovinių transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Krovinių gabenimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Krovinių gabenimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Krovinių gabenimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Krovinių pervežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių gabenimas į Airiją, iš Airijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

KROVINIŲ PERVEŽIMAS GERIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

Situacijų, kada tenka pervežti krovinius, yra daugybė. Tokiais atvejais tenka pasvarstyti, kokią bendrovę vertėtų pasirinkti – juk šiandien tokias paslaugas teikia iš tiesų nemažai bendrovių. Visada tikimasi, kad krovinių pervežimas bus atliekamas greitai ir sklandžiai, o siūlomos paslaugos kaina nebus pernelyg didelė. Taigi, kaip atrasti tinkamiausias krovinių pervežimo bendroves, kad jos iš tiesų puikiai pateisintų lūkesčius?

PASIKLIAUKITE ATSILIEPIMAIS

Niekam ne paslaptis, kad gana dažnai įvairūs paslaugų tiekėjai yra pasirenkami būtent pagal atsiliepimus ir rekomendacijas, tad krovinių pervežimas taip pat nėra išimtis. Jei norite atrasti tinkamiausią šias paslaugas teikiančią įmonę, paprasčiausiai galite pasidomėti, kokias bendroves rekomenduoja interneto vartotojai, taip pat galite prašyti draugų ar giminaičių patarimų. Įvairios rekomendacijos visada gali padėti atrasti tikrai patikimą paslaugų tiekėją, taigi, krovinių pervežimo paslaugomis jums tikrai neteks nusivilti.

KROVINIŲ PERVEŽIMO TRUKMĖ

Ne visada yra galima ilgai laukti, kol krovinys bus pristatytas, tad natūralu, jog ieškoma tokių bendrovių, kurios šį darbą galėtų atlikti pakankamai greitai. Susisiekę su šios paslaugos tiekėjais galėsite sužinoti, kiek laiko truks, ir tai galės paprasčiau nuspręsti, ar verta pasinaudoti tam tikros įmonės paslaugomis.

KĄ DAR SVARBU ĮVERTINTI?

Ieškodami tinkamiausios bendrovės pasidomėkite, į kokias šalis yra siūlomas , nes tai padės dar labiau susiaurinti paiešką, ir gana greitai galėsite priimti tam tikrą sprendimą. Paprastai visa informacija yra skelbiama internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse, o tuomet, jei dominančios informacijos nerastumėte, tiesiog susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu.Galite būti užtikrinti, kad tinkamiausią krovinius gabenančią bendrovę galėsite rasti pakankamai greitai – tereikia įvertinti kelis svarbiausius kriterijus, ir tai padės priimti tinkamiausią sprendimą. Maža kaina ne visada užtikrina kokybę ir sutaupyti pinigai neatsveria patirtos nuoskaudos ir nuostolių.