Dalinių krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:


Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS: PAKLAUSA AUGA

Šiandien sparčiai auga logistikos ir ekspedijavimo įmonių skaičus. Transporto kompanijų, į kurių veiklą įtrauktos dalinių krovinių transportavimo paslaugos į užsienio valstybes, Lietuvoje randame daug ir labai įvairių. Dalinių krovinių gabenimo paslaugos paklausa auga dėl šių priežasčių:

  • Dalinių krovinių gabenimas kaip paslauga naudinga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, kuris užimtų visą transporto priemonę.
  • Galimybė sujungti (konsoliduoti) kelis krovinius leidžia, kad mažų krovinių gabenimas bus vykdomas reguliariai, tai atliekant pigiau.
  • Nepilnų krovinių transportavimas gali būti vykdomas tiksliai nurodytu adresu. „Nuo durų iki durų“ apibūdinama paslauga leidžia išvengti tokių problemų kaip laikinas krovinių sandėliavimas tarpinio transportavimo išlaidos. Klientas sutaupo ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.

Nepaisant minėtų privalumų dalinių krovinių transporto paslaugos pasiūla Lietuvoje begalinė. Transporto įmonių siūlomų paslaugų kokybė tai pat įvairi todėl krovinių transporto paslaugos sprendimų paieška yra atsakinga užduotis ir gali jums kainuoti nemažai laiko. Jeigu jus domina dalinių krovinių transportavimas turite žinoti į ką svarbu atkreipti dėmesį ieškant tinkamiausio paslaugų tiekėjo?

PREKIŲ IR PRODUKCIJOS EKSPORTAVIMAS Į UŽSIENIO RINKAS

Verslininkams, gamintojams ne visada užtenka vystyti produkciją tik nacionaliniu mastu. Plečiantis galimybėms, didėja poreikis pristatyti savo produktą naujoje rinkoje, todėl gabenama produkcija dažnai pervežama pagal verslininkų užsakymą, siekiant stebėti, kaip produktas bus priimtas, įvertintas kitoje šalyje. Įmonės gabenami kroviniai sumažina finansinę riziką. Pervežus nedidelį kiekį produkcijos, galima patikrinti, ar verta toliau investuoti, plėstis tarptautiniu mastu. UAB „Kigis“ gali pervežti įmonės inventorių, padedant plėtojamą veiklą vystyti daug platesniu mastu. Mūsų trasporto paslaugų pagrindinė sritis Skandinavija ir Anglija.

Ieškokite puikiai įvertintų bendrovių
Visada norima, kad būtų atliekamas tikrai sklandžiai, todėl ieškokite tokių įmonių, kurios būtų pakankamai gerai įvertintos. Tam tikrais atvejais tinkamiausias bendroves gali rekomenduoti draugai ar giminaičiai, todėl galite prašyti jų patarimų – didelė tikimybė, kad jums bus pasiūlytas geriausias sprendimas. Jei pažįstami asmenys negalės rekomenduoti tinkamiausios bendrovės, tikrai ne viskas prarasta – interneto vartotojai tikrai neretais atvejais nusprendžia palikti atsiliepimų apie tam tikrų bendrovių suteiktas paslaugas, taigi, tai visada gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMO KRYPTYS

Kai kurios kompanijos apsiriboja krovinių gabenimu šalies viduje, mūsų įmonė tuo neapsiriboja todėl Jūsų daliniai kroviniai dirbant su UAB „Kigis“ gali būti gabenami maršrutais:

• Lietuva-Anglija ir Anglija-Lietuva
• Lietuva-Danija ir Danija-Lietuva
• Lietuva-Švedija ir Švedija-Lietuva
• Lietuva-Norvegija ir Norvegija-Lietuva

Kitų maršrutų derinimas priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Kroviniai gabenami kartą per savaitę – iš Lietuvos išvykstama penktadieniais. Klientui prireikus, reisai vykdomi ir antradieniais. Taip pat renkami ir atgaliniai kroviniai į Lietuvą.

KAIP GABENAMI NEPILNI KROVINIAI

Prieš pervežimą daliniai kroviniai suskaičiuojami, išmatuojami, siekiant išvengti netikslumų, galinčių trikdyti užsakovų planus, tuomet kraunami į transporto priemonę. Tai gali būti kietašonė, tentinė puspriekabė arba didžiakūbė priekaba. Sunkesniųjų krovinių pakrovimas reikalauja specialios technikos: krautuvo, pakrovimo rampos, platformos bei kitų. Įmonė „Kigis“ kiekviename proceso taške rūpinasi, kad viskas būtų atlikta profesionaliai. Pervežami transporto priemonėmis, kurios nėra senesnės nei 5 metai. Įmonės veikla apdrausta CMR draudimu, siekiant garantuoti maksimalų saugumą. Pervežant prekes, medžiagas laikomasi visų saugumo reikalavimų, atsižvelgiama į darbuotojų sveikatos būklę, darbo ir poilsio režimus. Daliniai kroviniai gabenami vienoje transporto priemonėje talpinant nuo 3 iki 15 krovinių, jei kroviniai smulkūs jų kiekis gali būti ir 30, ir 50. Tokie kroviniai pervežami vis dažniau – dėl mažesnių transportavimo kaštų tai patogu tiek užsakovui, tiek paslaugos tiekėjui.

Kiek laiko truks dalinių krovinių pervežimas?

Dar vienas dalykas, kurį labai svarbu įvertinti, – tai krovinių pervežimo trukmė. Paprastai yra tikimasi, kad tai bus atliekama pakankamai greitai, tad galima pasidomėti, per kiek laiko tą atliktų viena ar kita įmonė. Kadangi rinktis tikrai yra iš ko, kiekvienoje situacijoje galėsite nuspręsti, kokios įmonės paslaugomis vertėtų pasinaudoti. Krovinių pervežimo paslaugos gali būti suteikiamos tikrai labai greitai bei sklandžiai, tad viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti tokią bendrovę, kuri galėtų pasiūlyti pačias palankiausias krovinių pervežimo paslaugas. UAB „Kigis“ dėl savo ilgametės patirties krovinių transporto srityje gali pasiūlyti optimiztuotas transporto paslaugas laiku ir kokybiškai.

Dalinių krovinių pervežimo kaina

Niekam ne paslaptis, kad dažnai yra svarbu ne vien tik tai, ar įmonė yra patikima, bet ir pervežimo paslaugų kaina. Klientai gana dažnais atvejais dar iš anksto numato, kokią pinigų sumą gali skirti tam tikrų paslaugų suteikimui, taigi, ir dalinių krovinių pervežimas taip pat nėra išimtis. Tikrai visais atvejais bus galima rasti tokių bendrovių, kurios pasiūlytų mažiausias teikiamų paslaugų kainas, priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus labai keblu. Šiandien daugybė įvairių įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama svarbiausia informacija tad kiekvienas klientas gali drąsiai kreiptis į savo srities profesionalus, kurie operatyviai ir išsamiai paskaičiuos krovinių pervežimo kainą, krovinio pristatymo terminus ir atsakys į kitus rūpimus klausimus.

Dalinių krovinių pervežimo kainą mūsų įmonėje galite sužinoti tiesiog paskambinę mums telefonu arba atsiųsti savo užklausą el paštu.

Susiekite

Kodėl UAB "Kigis" patikimas partneris?

Jau nuo 2014-ųjų UAB „Kigis“ teikia krovinių pervežimo paslaugas. Dalinių krovinių gabenimas – viena įmonės specializacijų. Per kelerius metus įmonė sparčiai augo ir sugebėjo sėkmingai konkuruoti su rinkoje įsitvirtinusiomis transporto bendrovėmis. Greitai augantį klientų pasitikėjimą lemia profesionalų komanda bei nuolatinis domėjimasis pervežimo naujovėmis. Daugiau nei dešimties metų patirtį pervežimo srityje turintys specialistai užtikrina, kad visos UAB „Kigis“ paslaugos išpildytų net reikliausių klientų lūkesčius.

Dalinių krovinių pervežimas su UAB „Kigis“ pašalina daugybę rūpesčių: nereikia galvoti apie prekių, medžiagų paėmimą ir pristatymą reikalingais terminais, pervežamo maršruto planavimą, dokumentų pildymą – suderinus transportavimo sąlygas – viskuo bus pasirūpinta.

Dalinių krovinių pervežimas su UAB „Kigis“ pašalina daugybę rūpesčių: nereikia galvoti apie prekių, medžiagų paėmimą ir pristatymą reikalingais terminais, pervežamo maršruto planavimą, dokumentų pildymą – suderinus transportavimo sąlygas – viskuo bus pasirūpinta.

UAB “Kigis” dalinių krovinių pervežimo paslaugos

• Renkame dalinius krovinius į Daniją, Norvegiją, Švediją, Angliją, Škotiją visoje Lietuvoje visomis darbo dienomis.
• Iš Lietuvos kroviniai išvežami savaitės gale ir pristatomi kitos savaitės pradžioje.
• Dalinius krovinius į Lietuvą taip pat renkame visomis darbo dienomis, o dėl pristatymo termino reikia derinti datą kiekvienu atveju individualiai.
• Klientui pageidaujant vežame visomis jo pageidaujamomis kryptimis ir datomis.
• Konsultuojame ekspedijavimo, transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.