Dalinių krovinių pervežimas

Jau nuo 2014-ųjų teikiame krovinių pervežimo paslaugas. Dalinių krovinių gabenimas – viena įmonės specializacijų. Per kelerius metus įmonė sparčiai augo ir sugebėjo sėkmingai konkuruoti su rinkoje įsitvirtinusiomis transporto bendrovėmis. Greitai augantį klientų pasitikėjimą lemia profesionalų komanda bei nuolatinis domėjimasis pervežimo naujovėmis. Daugiau nei dešimties metų patirtį pervežimo srityje turintys specialistai užtikrina, kad visos UAB „Kigis“ paslaugos išpildytų net reikliausių klientų lūkesčius.

Dalinių krovinių pervežimas su UAB „Kigis“ pašalina daugybę rūpesčių: nereikia galvoti apie prekių, medžiagų paėmimą ir pristatymą reikalingais terminais, pervežamo maršruto planavimą, dokumentų pildymą – suderinus transportavimo sąlygas – viskuo bus pasirūpinta.

Dalinių krovinių pervežimo paslaugos

• Renkame dalinius krovinius į Daniją, Suomiją, Norvegiją, Švediją, Angliją, Škotiją visoje Lietuvoje visomis darbo dienomis.
• Iš Lietuvos kroviniai išvežami savaitės gale ir pristatomi kitos savaitės pradžioje.
• Dalinius krovinius į Lietuvą taip pat renkame visomis darbo dienomis, o dėl pristatymo termino reikia derinti datą kiekvienu atveju individualiai.
• Klientui pageidaujant vežame visomis jo pageidaujamomis kryptimis ir datomis.
• Konsultuojame ekspedijavimo, transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.

Nepilnų krovinių pervežimo maršrutai


Daliniai kroviniai Lietuva - Anglija
Lietuva -> Anglija | Anglija -> Lietuva

Dalinių krovinių pervežimas į Angliją kelių transportu tarptautiniais maršrutais vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Dalinių krovinių gabenimas  į Angliją keliais vykdomas į visus pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Daliniai kroviniai Lietuva - Norvegija
Lietuva -> Norvegija | Norvegija -> Lietuva

Dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją kelių transportu tarptautiniais maršrutais vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Dalinių krovinių gabenimas į Norvegiją keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Daliniai kroviniai Lietuva - Švedija
Lietuva -> Švedija | Švedija -> Lietuva

Dalinių krovinių pervežimas į Švediją kelių transportu tarptautiniais maršrutais(oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Dalinių krovinių gabenimas į Švediją keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Daliniai kroviniai Lietuva -Danija
Lietuva -> Danija | Danija -> Lietuva

Dalinių krovinių pervežimas į Daniją kelių transportu tarptautiniais maršrutais vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Dalinių krovinių gabenimas į Daniją keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Daliniai kroviniai į Airiją
Lietuva -> Airija | Airija <- Lietuva

Dalinių krovinių pervežimas į Airiją kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Dalinių krovinių gabenimas į Airiją keliais vykdomas į visus pagrindinius Airijos miestus.

Daliniai kroviniai į Suomiją
Lietuva -> Suomija | Suomija ->Lietuva

Dalinių krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Suomijos miestus ir jų regionus: Helsinkis (Helsinki), Turku, Tamperė (Tampere), Lahti, Kouvola, Oulu, Mikelis (Mikkeli), Kotka, Hemenlina (Hämeenlinna), Lapenranta (Lappeenranta), Pori, Kuopijas (Kuopio), Jakobstad, Rovaniemis (Rovaniemi).

Nemokama konsultacija

+370 656 36713

Kodėl verta rinktis mus?

Didelės įmonės dažniausiai kuria savo individualią logistikos sistemą, kadangi ekonomiškai tai daug naudingesnis ir greičiau atsiperkantis sprendimas. Neturint nuosavo, skirtingų daiktų gabenimui pritaikyto transporto, vežti dalinius krovinius į kitas šalis įmonėms kartais nenaudinga: automobilio nuomos paslaugų ir kuro sąnaudų išlaidos gali netgi viršyti būsimą pelną. Todėl daug bendrovių, įvertinusios šiuos aspektus, nusprendžia pasitelkti į pagalbą UAB Kigis - mūsų pagrindinė veikla įvairių krovinių pervežimas ir su tuo susijusių darbų organizavimas, paslaugomis.

Patogumą jums garantuojame, kadangi pridavus krovinį, nebereikia galvoti dėl visų jo transportavimo niuansų: paruošimo, maršruto organizavimo, su muitine susijusių reikalų ir dokumentų pildymo. Tuo galite skirti savo dėmesį ten kur jo labiausiai reikia. Iš anksto nurodome laiką, kada krovinys bus pristatytas nurodytu adresu, pateikiame optimalų maršruto planą. Be to, visose mūsų krovinius gabenančiose transporto priemonėse įrengtos palydovinės ryšio sistemos, kurios leidžia stebėti krovinio būvimo vietą realiu laiku. Taip įmonių savininkams suteikiame galimybę apgalvoti krovinio realizavimo ar sandėliavimo klausimus. Prireikus mūsų įmonė gali pasiūlyti trumpalaikio dalinių krovinių sandėliavimo paslaugas.

Nepilnų krovinių transportas

Prieš pervežimą daliniai kroviniai suskaičiuojami, išmatuojami, siekiant išvengti netikslumų, galinčių trikdyti užsakovų planus, tuomet kraunami į transporto priemonę. Tai gali būti kietašonė, tentinė puspriekabė arba didžiakūbė priekaba. Sunkesniųjų krovinių pakrovimas reikalauja specialios technikos: krautuvo, pakrovimo rampos, platformos bei kitų. Įmonė „Kigis“ kiekviename proceso taške rūpinasi, kad viskas būtų atlikta profesionaliai. Pervežami transporto priemonėmis, kurios nėra senesnės nei 5 metai. Įmonės veikla apdrausta CMR draudimu, siekiant garantuoti maksimalų saugumą. Pervežant prekes, medžiagas laikomasi visų saugumo reikalavimų, atsižvelgiama į darbuotojų sveikatos būklę, darbo ir poilsio režimus. Daliniai kroviniai gabenami vienoje transporto priemonėje talpinant nuo 3 iki 15 krovinių, jei kroviniai smulkūs jų kiekis gali būti ir 30, ir 50. Tokie kroviniai pervežami vis dažniau – dėl mažesnių transportavimo kaštų tai patogu tiek užsakovui, tiek paslaugos tiekėjui.

Dalinių krovinių pervežimo trukmė

Dar vienas dalykas, kurį labai svarbu įvertinti, – tai krovinių pervežimo trukmė. Paprastai yra tikimasi, kad tai bus atliekama pakankamai greitai, tad galima pasidomėti, per kiek laiko tą atliktų viena ar kita įmonė. Kadangi rinktis tikrai yra iš ko, kiekvienoje situacijoje galėsite nuspręsti, kokios įmonės paslaugomis vertėtų pasinaudoti. Krovinių pervežimo paslaugos gali būti suteikiamos tikrai labai greitai bei sklandžiai, tad viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti tokią bendrovę, kuri galėtų pasiūlyti pačias palankiausias krovinių pervežimo paslaugas. UAB „Kigis“ dėl savo ilgametės patirties krovinių transporto srityje gali pasiūlyti optimiztuotas transporto paslaugas laiku ir kokybiškai.

Dalinių krovinių pervežimo kaina

Niekam ne paslaptis, kad dažnai yra svarbu ne vien tik tai, ar įmonė yra patikima, bet ir pervežimo paslaugų kaina. Klientai gana dažnais atvejais dar iš anksto numato, kokią pinigų sumą gali skirti tam tikrų paslaugų suteikimui, taigi, ir dalinių krovinių pervežimas taip pat nėra išimtis. Tikrai visais atvejais bus galima rasti tokių bendrovių, kurios pasiūlytų mažiausias teikiamų paslaugų kainas, priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus labai keblu. Šiandien daugybė įvairių įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama svarbiausia informacija tad kiekvienas klientas gali drąsiai kreiptis į savo srities profesionalus, kurie operatyviai ir išsamiai paskaičiuos krovinių pervežimo kainą, krovinio pristatymo terminus ir atsakys į kitus rūpimus klausimus.

Dalinių krovinių pervežimo kainą mūsų įmonėje galite sužinoti tiesiog paskambinę mums telefonu arba atsiųsti savo užklausą el paštu.

DALINIŲ KROVINIŲ PAKROVIMAS

Dalinis krovinys, kaip ir pilnas, iš pradžių suskaičiuojamas, jog vėliau neatsirastų netikslumų ar nesutarimų, tuomet paruošiamas ir pakraunamas į pritaikytą transporto priemonę braukt visą išvardinimą, vilkike vairuotojas sėdi ir niekas į ten krovinių nekraunaJ Sunkesniems kroviniams pakrauti naudojama speciali įranga: krautuvai, rėmai pianinui, pakilimo rampos, vežimėlis laiptais ar platforma, kraustymo dėžės bei dėžės, skirtos sukabintiems drabužiams vežti. Krovinio saugumui užtikrinti labai svarbus vairuotojų profesionalumas ir tinkamas poilsis. Mūsų įmonėje dirbantys vairuotojai turi ilgametę patirtį, o tam, kad išvengtų pervargimo, privalo griežtai laikytis nurodytų taisyklių: nevažiuoti viršvalandžių, pailsėti tam skirtomis valandomis. Visą šį procesą mūsų įmonė gali stebėti. Toks vairavimo ir poilsio nurodymų paisymas padeda išlaikyti vairuotojo budrumą.

DALINIAI KROVINIAI: PAKLAUSA AUGA

Transporto kompanijų, į kurių veiklą įtrauktos nepilnų krovinių pervežimas į užsienio valstybes, Lietuvoje randame daug ir labai įvairių. Dalinių krovinių gabenimo paslaugos paklausa auga dėl šių priežasčių:

  • Dalinių krovinių gabenimas kaip paslauga naudinga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, kuris užimtų visą transporto priemonę.
  • Galimybė sujungti (konsoliduoti) kelis krovinius leidžia, kad mažų krovinių gabenimas bus vykdomas reguliariai, tai atliekant pigiau.
  • Nepilnų krovinių transportavimas gali būti vykdomas tiksliai nurodytu adresu. „Nuo durų iki durų“ apibūdinama paslauga leidžia išvengti tokių problemų kaip laikinas krovinių sandėliavimas tarpinio transportavimo išlaidos. Klientas sutaupo ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.

Nepaisant minėtų privalumų nepilnų krovinių transporto paslaugos pasiūla Lietuvoje begalinė. Transporto įmonių siūlomų paslaugų kokybė tai pat įvairi todėl krovinių transporto paslaugos sprendimų paieška yra atsakinga užduotis ir gali jums kainuoti nemažai laiko.

Nepilnų krovinių gabenimo nauda

Nepilnų krovinių krovinių gabenimas puikus sprendimas įmonėms, kurioms reikia gabenti savo krovinius, bet jų nėra tiek daug, kad susirinktų pilna mašina. Atsakingi asmenys sukomplektuoja keletą tokių krovinių ir vienu transportu juos gabena pagrindine kryptimi, tik skirtingais galutiniais adresais. Į vieną transporto priemonę gali būti komplektuojama daugybė krovinių, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi krovinių gabenimą vykdome sausumos transportu, todėl jį pristatyti galime tiksliai nurodytu adresu. Be to, dalinių krovinių konsolidavimas suteikia galimybę mažus siuntinius gabenti reguliariai, kas gabenant savo išgalėmis, nedidelėms įmonėms ar individualių žmonių užsakymams, finansiškai būtų išties nenaudinga.

PREKIŲ IR PRODUKCIJOS EKSPORTAVIMAS Į UŽSIENIO RINKAS

Gamintojams ne visada užtenka vystyti produkciją tik nacionaliniu mastu. Natūralu jog plečiantis galimybėms, auga ir poreikis pristatyti savo produktą naujoje rinkoje. Eksportuojama produkcija dažnai pervežama testavimui pagal gamintojų užsakymą, siekiant pamatyti, kaip produktas bus priimtas, įvertintas kitoje šalyje. Patikimos logistikos įmonės gabenami kroviniai sumažina finansinę riziką. Pervežus nedidelį kiekį produkcijos, galima patikrinti, ar verta toliau investuoti, plėstis tarptautiniu mastu.

Produkcijos ir prekių eksportas gamintojams ir verslininkams suteikia visišką laisvę disponuoti savo prekėmis kitose šalyse, nepriklausomai nuo įmonės ar gamyklos lokacijos, pagrindinės būstinės. Tai suteikia didesnes galimybes plėtoti ir vystyti savo verslą, kurti naujas darbo vietas. Daiktų, produktų gabenimas yra vienintelis būdas pasiekti kitose valstybėse esančias kitų savininkų ar savo gamyklas, restoranus, parduotuves, namus. Su specialiai pritaikyta technika, įranga bei priedais pervežti galima viską: buitinę techniką, drabužius, maisto produktus, vaistus, vaikų žaislus, statybų konstrukcijas ir t.t. Pervežimo paslaugomis užsiimančios įmonės gali padėti persikraustyti iš vienos šalies į kitą.

UAB „Kigis“ gali pervežti įmonės inventorių, padedant plėtojamą veiklą vystyti daug platesniu mastu. Mūsų trasporto paslaugų pagrindinė sritis Skandinavija ir Anglija.