Dalinių krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:


Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

daliniu kroviniu gabenimas i norvegija

Produkcijos ir prekių eksportas gamintojams ir verslininkams suteikia visišką laisvę disponuoti savo prekėmis kitose šalyse, nepriklausomai nuo įmonės ar gamyklos lokacijos, pagrindinės būstinės. Tai suteikia didesnes galimybes plėtoti ir vystyti savo verslą, kurti naujas darbo vietas. Daiktų, produktų gabenimas yra vienintelis būdas pasiekti kitose valstybėse esančias kitų savininkų ar savo gamyklas, restoranus, parduotuves, namus. Su specialiai pritaikyta technika, įranga bei priedais pervežti galima viską: buitinę techniką, drabužius, maisto produktus, vaistus, vaikų žaislus, statybų konstrukcijas ir t.t. Pervežimo paslaugomis užsiimančios įmonės gali padėti persikraustyti iš vienos šalies į kitą.

Kodėl krovinių pervežimo įmonė UAB "Kigis" tinkamas partneris Jūsų verslui ?


Didelės įmonės dažniausiai kuria savo individualią logistikos sistemą, kadangi ekonomiškai tai daug naudingesnis ir greičiau atsiperkantis sprendimas.Neturint nuosavo, skirtingų daiktų gabenimui pritaikyto transporto, vežti dalinius krovinius į kitas šalis įmonėms kartais nenaudinga: automobilio nuomos paslaugų ir kuro sąnaudų išlaidos gali netgi viršyti būsimą pelną. Todėl daug bendrovių, įvertinusios šiuos aspektus, nusprendžia pasinaudoti įmonių, kurių pagrindinė veikla įvairių krovinių pervežimas ir su tuo susijusių darbų organizavimas, paslaugomis.
Išties tai labai patogu, kadangi pridavus krovinį, nebereikia galvoti dėl visų jo transportavimo niuansų: paruošimo, maršruto organizavimo, su muitine susijusių reikalų ir dokumentų pildymo. Tuo metu įmonė gali užsiimti jai aktualia veikla. Iš anksto nurodome laiką, kada krovinys bus pristatytas nurodytu adresu, pateikiame optimalų maršruto planą. Be to, visose mūsų krovinius gabenančiose transporto priemonėse įrengtos palydovinės ryšio sistemos, kurios leidžia stebėti krovinio būvimo vietą realiu laiku. Taip įmonių savininkams suteikiama galimybė apgalvoti krovinio realizavimo ar sandėliavimo klausimą.
Prireikus mūsų įmonė gali pasiūlyti trumpalaikio sandėliavimo paslaugas.

UAB „Kigis“ krovinių pervežimo maršrutai

Dalinių krovinių gabenimas į Norvegiją


Dalinių krovinių gabenimas į Norvegiją ir iš jos puikus sprendimas įmonėms, kurioms reikia gabenti savo krovinius, bet jų nėra tiek daug, kad susirinktų pilna mašina. Atsakingi asmenys sukomplektuoja keletą tokių krovinių ir vienu transportu juos gabena pagrindine kryptimi, tik skirtingais galutiniais adresais. Į vieną transporto priemonę gali būti komplektuojama daugybė krovinių, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi krovinių gabenimą vykdome sausumos transportu, todėl jį pristatyti galime tiksliai nurodytu adresu. Be to, dalinių krovinių konsolidavimas suteikia galimybę mažus siuntinius gabenti į Norvegiją reguliariai, kas gabenant savo išgalėmis, nedidelėms įmonėms ar individualių žmonių užsakymams, finansiškai būtų išties nenaudinga.

Dalinių krovinių pervežimas į Daniją


Dalinių krovinių pervežimas į Daniją ir iš jos puikus sprendimas bendrovėms, kurioms reikia pervežti savo krovinius, bet jų nėra tiek daug, kad susirinktų pilnas krovininis transportas. Mūsų įmonės darbuotojai atsakingai sukomplektuoja kelis tokius krovinius ir vienu transportu juos perveža pagrindine kryptimi, tik skirtingais galutiniais adresais. Į vieną transporto priemonę gali būti komplektuojama daugybė krovinių, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi krovinių pervežimą vykdome sausumos transportu jį pristatyti galime tiksliai nurodytu adresu. Be to, dalinių krovinių konsolidavimas suteikia galimybę mažus siuntinius pervežti į Daniją reguliariai, kas pervežant savo išgalėmis, nedidelėms įmonėms ar individualių žmonių užsakymams, finansiškai būtų išties nenaudinga.

Dalinių krovinių transportas į Švediją


Dalinių krovinių transportas į Švediją ir iš jos puikus sprendimas bendrovėms, kurioms reikia pervežti savo krovinius, bet jų nėra tiek daug, kad susirinktų pilnas krovininis transportas. Mūsų įmonės darbuotojai atsakingai sukomplektuoja kelis tokius krovinius ir vienu transportu juos perveža pagrindine kryptimi, tik skirtingais galutiniais adresais. Į vieną transporto priemonę gali būti komplektuojama daugybė krovinių, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi krovinių pervežimą vykdome sausumos transportu jį pristatyti galime tiksliai nurodytu adresu. Be to, dalinių krovinių konsolidavimas suteikia galimybę mažus siuntinius ekspedijuoti į Švediją reguliariai, kas pervežant savo išgalėmis, nedidelėms įmonėms ar individualių žmonių užsakymams, finansiškai būtų išties nenaudinga.

Dalinių krovinių tansportavimas į Angliją


Dalinių krovinių transportavimas į Angliją ir iš jos puikus sprendimas firmoms, kurioms reikia pervežti savo krovinius, bet jų nėra tiek daug, kad susirinktų pilnas krovininis transportas. Mūsų įmonės darbuotojai atsakingai sukomplektuoja kelis tokius krovinius ir vienu transportu juos transportuoja pagrindine kryptimi, tik skirtingais galutiniais adresais. Į vieną transporto priemonę gali būti komplektuojama daugybė krovinių, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi krovinių transportavimą vykdome sausumos transportu jį pristatyti galime tiksliai nurodytu adresu. Be to, dalinių krovinių konsolidavimas suteikia galimybę mažus siuntinius transportuoti į Angliją reguliariai, kas transportuojant savo išgalėmis, nedidelėms įmonėms ar individualių žmonių užsakymams, finansiškai būtų išties nenaudinga.

Dalinių krovinių pakrovimas


Dalinis krovinys, kaip ir pilnas, iš pradžių suskaičiuojamas, jog vėliau neatsirastų netikslumų ar nesutarimų, tuomet paruošiamas ir pakraunamas į pritaikytą transporto priemonę braukt visą išvardinimą, vilkike vairuotojas sėdi ir niekas į ten krovinių nekraunaJ Sunkesniems kroviniams pakrauti naudojama speciali įranga: krautuvai, rėmai pianinui, pakilimo rampos, vežimėlis laiptais ar platforma, kraustymo dėžės bei dėžės, skirtos sukabintiems drabužiams vežti. Krovinio saugumui užtikrinti labai svarbus vairuotojų profesionalumas ir tinkamas poilsis. Mūsų įmonėje dirbantys vairuotojai turi ilgametę patirtį, o tam, kad išvengtų pervargimo, privalo griežtai laikytis nurodytų taisyklių: nevažiuoti viršvalandžių, pailsėti tam skirtomis valandomis. Visą šį procesą mūsų įmonė gali stebėti. Toks vairavimo ir poilsio nurodymų paisymas padeda išlaikyti vairuotojo budrumą.

Krovinių pervežimo tvarkaraštis


Dalinius krovinius į Norvegiją vežame kiekvienos savaitės penktadienį, prireikus ir antradienį. Iš Norvegijos važiuojame visą savaitę, pakeliui pravažiuodami Švediją, todėl krovinius galime pervežti iš Norvegijos bei Švedijos. Atliekame pavienių krovinių pristatymo paslaugą ar sistemingą dalinių krovinių distribuciją, įskaitant visus kompleksinius logistikos sprendimus, kuriems priklauso tvarkingai ir atsakingai užpildyti visi reikalingi muitinės dokumentai. Dalinių krovinių gabenimas į Norvegiją puikus sprendimas nedidelėms ar vidutinio stambumo įmonėms, norinčioms praplėsti savo vartotojų ratą, pavieniams asmenims, kuriems aktualus persikraustymo klausimas.