Logistikos paslaugos


 

PILNŲ (FTL) KROVINIŲ PERVEŽIMAI

Visos pilnų krovinių pervežimo paslaugos. Greitai ir patikimai planuojami ir vykdomi nuolatiniai reisai pilnomis (FTL) puspriekabėmis iš Lietuvos į Skandinaviją, Europą, UK ir atgal į Lietuvą. 
Konsultuojame transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.


Image

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Dalinių krovinių pervežimo paslauga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, leidžia mažus krovinius pervežti reguliariai, tai atliekant pigiau ir greičiau.

Galimybė sujungti (konsoliduoti) dalinius krovinius leidžia išvengti laikino krovinių sandėliavimo, tarpinio transportavimo išlaidų, todėl sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangų laiką.


rinktiniu-kroviniu-pervezimas-i-norvegija

MUITINĖS DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Muitinės dokumentų ruošimas, atstovavimas ūkio subjektams: paruošiame ir sutvarkome visas importo, eksporto, tranzito procedūras, pildome transporto dokumentus, CMR važtaraščius Lietuvoje ir Norvegijoje.

Turime patikimus partnerius Norvegijoje, todėl galime padėti sutvarkyti visus importo ar eksporto formalumus svečioje šalyje.


Image

Turite klausimų? Susisiekite!

Kontaktai

Krovinių pervežimo maršrutai

Dalinių krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).


Dalinių krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Dalinių krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:


Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.


Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Nemokama Konsultacija

Kontaktai