Logistikos paslaugos


 

PILNŲ (FTL) KROVINIŲ PERVEŽIMAI

Visos pilnų krovinių pervežimo paslaugos. Greitai ir patikimai planuojami ir vykdomi nuolatiniai reisai pilnomis (FTL) puspriekabėmis iš Lietuvos į Skandinaviją, Europą, UK ir atgal į Lietuvą. 
Konsultuojame transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais.


Pilnų krovinių transportas

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Dalinių krovinių pervežimo paslauga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, leidžia mažus krovinius pervežti reguliariai, tai atliekant pigiau ir greičiau.

Galimybė sujungti (konsoliduoti) dalinius krovinius leidžia išvengti laikino krovinių sandėliavimo, tarpinio transportavimo išlaidų, todėl sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangų laiką.


Dalinių krovinių pervežimas

MUITINĖS DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Muitinės dokumentų ruošimas, atstovavimas ūkio subjektams: paruošiame ir sutvarkome visas importo, eksporto, tranzito procedūras, pildome transporto dokumentus, CMR važtaraščius Lietuvoje ir Norvegijoje.

Turime patikimus partnerius Norvegijoje, todėl galime padėti sutvarkyti visus importo ar eksporto formalumus svečioje šalyje.


Muitinės dokumentų tvarkymas

Turite klausimų? Susisiekite!

+370 656 36713

Krovinių pervežimo maršrutai

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Angliją, iš Anglijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Didžiąją Britaniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Jungtinės Karalystės pagrindinius miestus:
London (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Norvegiją, iš Norvegijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Norvegiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Norvegijos miestus ir visas jų apskritis (apylinkes): Oslas (Oslo), Fredrikstadas (Fredrikstad), Lilehameris (Lillehammer), Dramenas (Drammen), Stavangerisn(Stavanger), Bergenas (Bergen), Alesundas (Alesund), Trondheimas (Trondheim), Bodo, Tromso.

Krovinių vežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Švediją, iš Švedijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Švediją (oficialiai vadinama Švedijos karalystė) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Švedijos miestus ir visas jų apskritis, provincijas (oficialiai vadinamus lėnus ar grafystes): Stokholmas (Stockholm), Malmė (Malmo), Halmstadas (Halmstad), Gioteburgas (Goteborg), Helsinborgas (Helsinborg), Boras, Norkopingas (Norrkoping), Orebras (Orebro), Javle (Gavle), Umea, Lycksele, Kiruna.

Krovinių pervežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Daniją, iš Danijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Daniją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Danijos miestus ir regionus, savivaldybes: Kopenhaga (Copenhagen), Helsingor, Roskilde, Odense, Koldingas (Kolding), Randersas (Randers), Fredericija (Fredericia), Orhusas (Arhus), Alborgas (Aalborg).

Krovinių transportas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Airiją, iš Airijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Airiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Velso.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į visus Airijos pagrindinius miestus.

Krovinių pervežimas  Suomija
Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas į Suomiją, iš Suomijos:

Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Suomiją vykdomas per Lietuvos, Latvijos, Estijos valstybių teritorijas.

Krovinių gabenimas keliais vykdomas į šiuos pagrindinius Suomijos miestus ir jų regionus: Helsinkis (Helsinki), Turku, Tamperė (Tampere), Lahti, Kouvola, Oulu, Mikelis (Mikkeli), Kotka, Hemenlina (Hämeenlinna), Lapenranta (Lappeenranta), Pori, Kuopijas (Kuopio), Jakobstad, Rovaniemis (Rovaniemi) .

Dalinių krovinių pervežimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ir terminalus.

Nemokama konsultacija

Kontaktai