UAB "Kigis"- krovinių pervežimo įmonė


Geriausia logistikos įmonė
Esame nuolatos auganti logistikos įmonė, visuomet plečianti savo veiklą ir krovinių pervežimo maršrutus tam, kad sėkmingai tenkintume savo augančių klientų poreikius.
Nuolatinis dėmesys klientui ir palaugų kokybė pelnė mums Strongest in Lithuania apdovanojimą 5 metus iš eilės

Krovinių pervežimo maršrutai

Krovinių pervežimo žemėlapis

Pagrindinės mūsų kryptys yra Norvegija, Švedija, Danija, Anglija,  Škotija ir Airija.  Nuolatos vystome veiklą ir plečiame mūsų transporto krypčių arealą. Klientui pageidaujant nuvešime ar parvešime bet kokį krovinį iš bet kokios šalies.

Vežame pilnus ir dalinius krovinius į Šiaurės Europos ir Skandinavijos šalis,  pristatome krovinius nuo durų iki durų arba terminalo.


KAIP GABENAME KROVINIUS?Krovinius gabename 13,6m tentais, didžiakūbėmis 120m3 mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis. Visa veikla apdrausta CMR draudimu, mašinos nesenesnės nei 5 metų, todėl krovinių transportavimą laiku ir saugiai garantuojame.

KODĖL UAB KIGIS PATIKIMAS PARTNERIS?Kruopštus darbas, profesionalus požiūris ir logiški sprendimai leidžia priimti pačius optimaliausius sprendimus, tokiu būdu geriausiai patenkinant klientų poreikius ir sėkmingai vystant savo veiklą Lietuvoje, bei visoje Europoje, Anglijoje, Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

Reikia patikimo partnerio? Susisiekite!

+370 65636713
info@kigis.lt