Kigis UAB tarptautiniai krovinių pervežimai Lietuva - Skandinavija - Lietuva

UAB „Kigis“ – nuolatos auganti  krovinių logistikos  įmonė, visuomet plečianti savo veiklą ir  krovinių pervežimo maršrutus tam, kad sėkmingai  tenkintų augančių klientų poreikius.

Mūsų logistikos įmonėje  susivienijo daugiau nei 15 m. patirtį turinčių specialistų komanda. Tai patys tikriausi krovinių pervežimo, sandėliavimo, muitinės formalumų tvarkymo specialistai, kurie pagelbės visose (kritinėse ir ne tik) situacijose.

Turėdami ilgametę patirtį savo klientams siūlome įvairias dalinių ir pilnų krovinių logistikos paslaugas, į kurias įeina ne tik krovinio pervežimo paslauga, bet ir visos kitos su logistika susijusios paslaugos.

Krovinių pervežimas Skandinavijos ir Šiaurės Europos  Maršrutais

Pagrindinės mūsų kryptys yra Norvegija, Švedija, Danija, AnglijaŠkotija ir Airija.  Nuolatos vystome veiklą ir plečiame mūsų transporto krypčių arealą. Klientui pageidaujant nuvešime ar parvešime bet kokį krovinį iš bet kokios šalies.

Vežame pilnus ir dalinius krovinius į Šiaurės Europos ir Skandinavijos šalis,  pristatome krovinius nuo durų iki durų arba terminalo.

Kaip gabename krovinius?

Krovinius gabename 13,6m tentais, didžiakūbėmis 120m3 mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis. Visa veikla apdrausta CMR draudimu, mašinos nesenesnės nei 5 metų, todėl krovinių transportavimą laiku ir saugiai garantuojame.

Kodėl UAB Kigis patikimas partneris?

Kruopštus darbas, profesionalus požiūris ir logiški sprendimai leidžia priimti pačius optimaliausius sprendimus, tokiu būdu geriausiai patenkinant klientų poreikius ir sėkmingai vystant savo veiklą Lietuvoje, bei visoje Europoje, Anglijoje, Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.