Kigis UAB – tarptautiniai krovinių pervežimai

Kigis UAB maršrutai

UAB „Kigis“ – nuolatos auganti, plečianti savo veiklą ir nepriekaištingai tenkinanti klientų poreikius kompanija.

Įmonėje susirinko tikrų specialistų komanda: profesionalai turintys didesnę nei dešimties – penkiolikos metų patirtį, tikri krovinių pervežimo, sandėliavimo, muitinės formalumų tvarkymo specialistai, kurie pagelbės visose (kritinėse ir ne tik) situacijose.

Turėdami ilgametę patirtį savo klientams siūlome įvairias dalinių ir pilnų krovinių logistikos paslaugas, į kurias įeina ne tik krovinio pervežimo paslauga, bet ir visos kitos su logistika susijusios paslaugos.

Krovinių pervežimas Skandinavijos  Maršrutais

Pagrindinės mūsų kryptys yra Norvegija, Švedija, Danija, Anglija ir Škotija, nuolatos vystome veiklą ir plečiame mūsų transporto krypčių arealą. Klientui pageidaujant nuvešime ar parvešime bet kokį krovinį iš bet kokios šalies.

Vežame pilnus ir dalinius krovinius į Šiaurės Europos šalis, pristatome krovinius nuo durų iki durų arba terminalo.

Kaip gabename krovinius?

Krovinius gabename 13,6m tentais, didžiakūbėmis 120m3 mašinomis ir kietašonėmis puspriekabėmis. Visa veikla apdrausta CMR draudimu, mašinos nesenesnės nei 5 metų, todėl krovinių transportavimą laiku ir saugiai garantuojame.

Kodėl verta rinktis UAB Kigis?

Kruopštus darbas, profesionalus požiūris ir logiški sprendimai leidžia priimti pačius optimaliausius sprendimus, tokiu būdu geriausiai patenkinant klientų poreikius ir sėkmingai vystant savo veiklą Lietuvoje, bei visoje Europoje, Anglijoje, Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

Susisiekite